You need to upgrade your
Flash Player


экстрим.netГлавная ИНФОРМАЦИЯ Статьи Житомирські джампери можуть стрибати вище своєї голови

Житомирські джампери можуть стрибати вище своєї голови

Уже більше року житомирський студент Олександр Стрельченко разом зі своїм другом-одногрупником Валерієм Рачинським випробовують на собі усі переваги нового і досить екстремального спорту – стрибки на джамперах. Для тих, хто ще й досі не в курсі хлопці готові годинами розповідати, що це таке і які можливості має.

 

Джампери у 2004 році винайшов австрієць Олександр Бок і застосовував їх як тренажер для бігу та стрибків. У 2007 році такі нехитрі конструкції з’явились і в українських містах. Нехитрі, тому що в основу джампера будь-якої марки входить ресора зі склопластику, яка акумулює енергію і легко згинається-розгинається під вагою людського тіла. На джамперах можна розвивати швидкість 30-40 км/год, стрибати у висоту - 2,50 метрів, - так технічно описує диво-ходулі пошукова система інтернету.

 

На практиці все на багато простіше і в цьому переконують ті, хто хоч раз спробував пройтися на джамперах.

— Вперше на джампери став десь рік тому. Випадково помітив у парку, що їх здають в прокат. Спробував і майже відразу все вдалося. Відтоді майже весь вільний час присвячую тренуванням, - ділиться Сашко Стрельчеко. Не скажу, що це все легко, але й не важче ніж велосипед чи ковзани. За 20 хвилин знайомства з джампером ти опановуєш себе і вже далі можеш не лише ходити, але й стрибати. В Житомирі поки що нема професійної команди, але є п’ять людей, які постійно цим займаються. Весною я вже мав можливість взяти участь у фестивалі джамперів в Києві, де зібралось 30-40 учасників з усієї України.

 

 

Мушу визнати, що порівняно з київськими джамперами, у яких є спеціально облаштований майданчик та спортзал для тренувань, житомирські взагалі не мають нічого. Навіть джампери ми беремо напрокат. Всього в Житомирі зараз є 3 джампери, один з яких власний і ще два здаються постійно на прокат. За 20 гривень можна пострибати 15 хвилин, але цього звичайно не достатньо, та й тренування краще проводити на гумових доріжках, на асфальті виконувати трюки небезпечно. У світі це більш розвинене ніж у нас, тому слідкуємо за різними змаганнями по відео в інтернеті.

 

Валерію пострибати на джамперах Сашко запропонував уже після того як здавалось уже навчився сам.

— Найважче після падіння піднятися, адже висота джампера 47 см, фактично одразу стати на обидві ноги неможливо. Треба або чиясь допомога, або опора, або ж використовуючи певні навики і прийоми підніматися самому, - радить Валерій. Якщо одягаєте захисний комплект падати взагалі не страшно.

Втім, ніякі падіння і невдачі не можна порівняти із тими враженнями, що переповнюють джамперів під час стрибків.

 

 

Окрім усвідомлення того, що ти на висоті в прямому значенні цього слова, стрибаєш вище своєї голови, вирізняєшся з натовпу і привертаєш увагу інших людей, таким чином можна легко можна схуднути і зміцнити свої м’язи.

 

В Житомирі можна на прокат джампери взяти лише у парку Гагаріна - ближче до пішоходного мосту.

 


Автор: Юлія ДЕМУСЬ
« Предыдущие Следущие »


Коментариев (1):

+ Добавить комментарий

Александр (24.08.2011, 03:08:12)
пло, где отрыли то?
» Ответить

  МАГАЗИН

ICQ КОНСУЛЬТАНТ
455-805-490 (Андрей)

Объявляем набор в школу джамперов!
подробнее
  ГАЛЕРЕЯ


    © 2008-2009 «Jumpers.com.ua» Главная | Информация | Фото/Видео | Магазин | Партнеры | Контакты | Форум | Ссылки | Карта сайта    
В производстве всех моделей Jumpers применяются оригинальные патентованные материалы и технологии, обеспечивающие надежность и безопасность изделий.

** Jumpers.com.ua, его владелец и подрядчики не несут ответственность за получение травм серьезных увечий или смерти в результате халатного
обращения с Jumpers. Мы рекомендуем использовать специальную защиту: шлем, защиту запястий, локтевых и коленных суставов.**