You need to upgrade your
Flash Player


экстрим.netГлавная ИНФОРМАЦИЯ Статьи Pringles X-treme Street Battle!

Pringles X-treme Street Battle!Вуличні бої на джамперах

Липнева спека, розпечений асфальт, запруднені вулиці мегаполісів. Одним словом, всі передумови для здійснення давньої задумки SWF-клубу  - літньої подорожі найбільшими містами України з джамп-шоу - закладено. І джампери перейшли в наступ.

Інформаційний привід було використано напрочуд вдало: впродовж всього липня в Україні проводився Pringles X-treme Street Battle. Бокінг став сьомою дисципліною контесту, який зібрав сотні фанів екстріму. І якщо для столиці наші виступи поступово стали нормою, то для інших міст джампери були чимось на зразок прибульців з 9-го округу.

Нічна траса надихає на нескінченні балачки. Особливо якщо покриття хороше, а за кермом - сам Президент SWF! :) Кілька банок енергетика, 160 на спідометрі - все як завжди в наших поїздках. Непомітно в'їжджаємо в ранковий Львів. Місто пахне бруківкою, ранковою кавою, котами і плющем. Тачку на парковку і ми маємо законних 2 год. на те, щоб трохи відіспатись після довгої дороги.

Прибуваємо на місце батлу - це один з центральних парків Львова. Майданчик вибрано досить вдало: з одного боку будиночок на пагорбі, який впродовж всього дня дає тінь і служить амфітеатром для глядачів. З протилежного - сотня квадратних метрів асфальту для бі-боїв і бокерів. Є де розімнутись, розгулятись.

Буквально за кілька годин до нашої появи Львовом прогриміла злива, тому зібрати всі конструкції парку техніки не встигли. Але скейтери і BMX-ри вже катають на повну катушку. Є і кілька ролерів, хоча Лємберг для них - як пральна дошка. Тому прогалину заповнюють столичні райдери. JK розминається поза Х-парком, щоб нікого не покалічити і самому залишитись цілим.

Жіночка з собачкою дуже зацікавлено спостерігає за виправами нашого бокера. З усього екстріму джампери зацікавили її найбільше. "Ета очєнь інтєрєсная весчь. І, навєрноє, очєнь полезная!" - в захваті коментує вона. Але спробувати особисто не наважується.

Сонце плавить повітря, райдери розкатуються більше і більше. Парочка чернівецьких біеміксерів рвуть публіку на шмаття: фігури вищого пілотажу у виконанні Цемента і Голови реально переносять всіх кудись в Штати - туди, де цей спорт супер-актуальний і популярний серед молоді. "Супермен", "кан-кан" і "нак-нак", подвійні, потрійні тейлвіпи - моща!!!

Другим по пілотажу стовідсотково є JK. Навіть з тепловим ударом, який він встиг отримати за час очікування виступу, Женя відстрибав свою стандартну програму на п'ятірочку. А потім сів в тачку і чкурнув на фотосесію. От така він у нас звізда!


Дюк і бокери

Наступою на карті виступів - Одеса. Контест проходить одразу біля Потьомкінських сходів, за спиною в Дюка. Я і Moove приїхали задовго до початку батла, тож вдосталь встигли надивитись на герцога з другого люка. Паралельно вивчили, як зароджується вуличне життя в серці Одеси: першими сюди приходять бомжуваті пацанята і романтичні кралі.

Пацанята зачіпаються з поодинокими групками туристів-фірмачів, дівчата бігають наввипередки з поливальними машинами. Далі з'являються фотографи з пташками і мавпочками, торговці сувенірами. Пацанятам одразу знаходиться робота і буржуї набагато спокійніше можуть слухати про революційне минуле південної Пальміри.

Спека ще та. Очі ловлять прохолоду на симпатичних дівчатах, але реальні екстремали їх не помічають. Одесити досить позитивно налаштовані. Учасників і глядачів набагато більше, ніж у Львові. Тож коли доходить черга бокерів, починається реальний аншлаг. І ми виступаємо перед самим Дюком - круто!

Мікрофон в JK'я, на джамперах я і Moove. В нас готова програма виступу дуетом. Дещо скорочуємо її - надто тісно і супер-спекотно. Зриваємо свою частину оплесків і Moove отримує повну свободу. А це означає - море, пісок і дівчата. Я залишаюсь на батлі рулити мікрофоном ака MC Grabli.

До речі, Одеса найбільше наповнена стріт-культурою: фактично були задіяні всі до єдиної дисципліни (BMX, agressive inline, skateboarding, MC, b-boy, DJ). Особливо потішили вінілові діджики, які чьотко тримали тєму і задавали тон всьому, що відбувалось того дня.


Пролетарський батл

Харків безкрайній. Він просто створений для стріт-культури - багато площ і площин для катання. Хоча контингент ще той, тіпочки абсолютно підірвані. Ще до початку змагань в парку йде справжня заруба: BMX-ри таранять одне одного, щемлять скейтерів і ролерів. Але все ж поняття респекту їм притаманне і після недовгих вмовлянь вдається навести лад в парку.

Посеред півфінальних заїздів рубанула злива. Дві симпатичних чікси і DJ Мегабоб змогли втримати частину глядачів біля сцени. Дівчата "смалили" і танцювали, заряджені чіпсами Pringles X-treme просто під потоками дощу і босоніж. Пацани, як в пісні, не танцювали. Позитивчик і фан розігнали хмару і через якусь годину контест вдалось продовжити, довівши його до логічного завершення.

Особливістю харківського виїзду стала поява біт-боксера - чувака, який акапело задавав в мікрофон скажені ритми. На закуску - симбіоз біт-боксу та МС. Крім зарегених учасників поволати в мікрофон виявили бажання і парочка аматорів "зі сторони". Вийшло afyjdj. Бокери в харківських баталіях заявлені не були через тотальну зайнятість в інших шоу-програмах.


Підрив столиці

Нарешті дійшла черга і до найбільшого мегаполіса всія Укра - Києва. Орги постарались і підмутили найкраще місце для виступів - стародавній поділ. Над головою кожну чверть години дзвенить переливами ратушний годинник, попри Х-парк постійно проїжджають автобуси з туристами, під боком - супермаркет, фастфуд і піцерія. Одним словом, запасаємось поп-корном і втичим на найкрутіший епізод Pringles X-treme Street Battle.

І це було реально так: частина райдерів подорожувала за батлом з міста в місто. Тому 30 липня позмагатись зібрались реально найкрутіші вуличні екстремали. І, звичайно, найкращі наші бокери: Тьомич, JK i Moove. Для столиці було вибрано фрістайл-формат і найскладніші трюки. Тут було значно важче переключити публіку з парку. Але там де джампери - там завжди шоу, тому нестачі в глядачах ніхто не відчував.

5 хвилин слави, оплески - і знову вся увага до безбашенних трюків в Х-парку. Все ж таки це він був і є центром шоу. І воно вдалося на всі 100%. Музичкою нас годували DJ Sista, DJ Nothing 2 Gane i DJ Селфіш. А під завісу покрутити диски прийшов один з найпопулярніших українських музикантів - DJ Fantomas.

Від себе можу лише додати: побувати на такому контесті і побачити, як всього за місяць зростає складність трюків - мега-позитивний досвід. І головне що народ не обламується, рве дупи об асфальт, але домагається нормального рівня катання. А значить street-культура буде рухати і далі.

by Grabli
« Предыдущие Следущие »


Коментариев (0):

+ Добавить комментарий

  МАГАЗИН

ICQ КОНСУЛЬТАНТ
455-805-490 (Андрей)

Объявляем набор в школу джамперов!
подробнее
  ГАЛЕРЕЯ


    © 2008-2009 «Jumpers.com.ua» Главная | Информация | Фото/Видео | Магазин | Партнеры | Контакты | Форум | Ссылки | Карта сайта    
В производстве всех моделей Jumpers применяются оригинальные патентованные материалы и технологии, обеспечивающие надежность и безопасность изделий.

** Jumpers.com.ua, его владелец и подрядчики не несут ответственность за получение травм серьезных увечий или смерти в результате халатного
обращения с Jumpers. Мы рекомендуем использовать специальную защиту: шлем, защиту запястий, локтевых и коленных суставов.**